Prześcieradło nieprzemakalne

Opis:

Niekiedy zdarzają się sytuacje, gdy podczas snu dochodzi do zmoczenia lub zbrudzenia prześcieradła, jakie następnie należy wymienić. W przypadku osób niepełnosprawnych, starszych, a także dzieci zjawisko takie może zdarzać się częściej. Dlatego aby temu zapobiec, warto zapoznać się z ofertą sklepu ZyjLatwiej.pl. W swoim katalogu przedstawia on szereg odpowiednich akcesoriów wykonanych z najwyższej jakości materiałów, spełniających wymogi w zakresie ochrony zdrowia.

Wśród asortymentu znajdziemy między innymi prześcieradło nieprzemakalne, zapewniające pełen komfort podczas snu. Wykonane jest z dzianiny bawełniano-poliestrowej typu frotte, która nie powoduje alergii i uczuleń. Możemy mieć pewność, że produkt jest bezpieczny, a także odporny na słabsze kwasy i zasady oraz działanie środków odkażających. Możliwość wielokrotnego użycia sprawia, że prześcieradło doskonale sprawdza się w warunkach domowych, jak również w placówkach służby zdrowia.

Dodano: 30-10-2017

ŻYJ ŁATWIEJ


WWW: https://zyjlatwiej.pl/

Kochanowskiego 38, 95-050 Konstantyn Łódzki

Tel: 42 211 49 58

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Prześcieradło nieprzemakalneŻycie trzeba sobie ułatwiać a te prześcieradła nieprzemakalne naprawdę pomagają mi w opiece nad dziadkiem.


Ocena 3

W Okolicy