Ogrodzenie z koszy gabionowych | producent Travicom.PL

Opis:

Kosze gabionowe są konstrukcjami wykonanymi z ocynkowanego drutu. Druty są ze sobą zespawane. Konstrukcja wewnątrz zaś jest wypełniona zazwyczaj kamiennym kruszywem. Doskonale sprawdzają się jako konstrukcje architektoniczne ogrodów. Teraz można kupić wysokiej jakości kosz gabionowy prosto od producenta Travicom.PL. Są to kosze w bardzo atrakcyjnych cenach. Cechuje je najwyższa jakość wykonania oraz bogate wzornictwo.

W ofercie firmy są produkty znanych i cenionych marek. Są to wyroby trwałe i łatwe w utrzymaniu. Mogą posłużyć nawet do 100 lat. Odznaczają się nowoczesnym designem i oryginalnością. Są ponadto ekologiczne i tłumią hałas. Świetnie komponują się z posesjami i wyglądem budynków w różnych stylach. Osoby zainteresowane zakupem koszy gabionowych mogą poprosić o zindywidualizowaną wycenę produktów. Pracownik firmy zrobi to rzetelnie i szybko.

Dodano: 06-09-2019

Travicom.PL


WWW: http://sklep.travicom.pl/

Sienkiewicza 46, 95-082 Dobroń

Tel: 508 24 40 40

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ogrodzenie z koszy gabionowych | producent Travicom.PLOferta tego sklepu powinna zainteresować każdego, komu zależy na jakości w najlepszym wydaniu. Np. ogrodzenie z koszy gabionowych właśnie takie jest - wiem bo mam je na swojej posesji. :)


Ocena 5

W Okolicy