Wysokie donice

Opis:

Popularność jaką cieszą się rozmaite gatunki kwiatów oraz roślin ozdobnych nie stanowi dla nikogo zaskoczenia. La Decora to marka, która cieszy się dużym uznaniem wśród konsumentów i nie jest to dziwne. Sklep, o którym mowa dysponuje bowiem naprawdę szeroką ofertą, jaka pozwala pasjonatom stworzyć fantastyczne zielone i kolorowe przestrzenie. Dzięki osłonkom czy donicom można w zdecydowany sposób zmienić charakter tarasu czy ogrodu, a także ogrodów letnich w niektórych domach jednorodzinnych.

Bardzo interesująco prezentują się wysokie donice. Sprawdzają się świetnie w kontekście sporych gabarytowo gatunków roślin. Ważne jest przede wszystkim to, aby miały one miejsce na dalszy rozrost, a także by ich złożony układ korzeniowy nie był narażony na zbyt duży ścisk, do którego może dochodzić w przypadku wyboru zbyt małej donicy. Produkty oferowane w tej kategorii spełnią wszelkie oczekiwania nabywców.

Dodano: 06-07-2018

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski


WWW: http://www.ladecora.pl/

Lutycka 64C, 64-920 Piła

Tel: +48 604 678 334

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wysokie doniceWysokie donice z firmy LaDecora bardzo mi pomogły w urządzaniu tarasu, mam tam teraz piękne kwiaty oraz miejsce na warzywa.


Ocena 4

W Okolicy