MrGadget24 • Fajka wodna szisza

Opis:

Jeżeli zdarzyło nam się kiedyś odwiedzić turecką restaurację, lub zwyczajną knajpkę z kebabem, których jest obecnie tak wiele w naszych miastach – mogliśmy prawdopodobnie zetknąć się z fajką wodną, czyli sziszą – choćby, jako elementem dekoracyjnym. W niektórych z tureckich restauracji można zamówić sziszę – zwykle mamy do wyboru kilka odmian smakowych tytoniu.

Palenie sziszy jest nieco zdrowsze, niż korzystanie z tradycyjnych metod palenia wyrobów tytoniowych – ponieważ dym jest filtrowany w specjalnej części fajki wodnej – czyli wodnym filtrze. Fajka wodna, inaczej – szisza, zapewnia przede wszystkim dużo ciekawsze walory smakowe podczas palenia, niż zwykły papieros.

Jeżeli chcemy sprawić sobie takie cacko na własność – możemy skorzystać z oferty sklepu internetowego, działającego na stronie: e-mbj.com. Jest to inicjatywa, prowadzona przez firmę PANDA.

Dodano: 08-11-2017

MrGadget24


WWW: https://e-mbj.com/

Fabryczna 9B, 64-800 Chodzież

Tel: 690 004 015

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

MrGadget24 • Fajka wodna sziszaJeśli jesteś wielbicielem fajki wodnej, to ten sklep pozwoli ci na zakup akcesoriów z nią związanych, tj. tytoń smakowy.


Ocena 3

W Okolicy