Projektanci wnętrz kraków

Opis:

Planujesz remont mieszkania czy domu? Zależy Ci na tym, aby po ciężkim dniu pracy wracać do miejsca, które będzie przytulne i będzie sprzyjać relaksowi? Dobrze trafiłeś! Firma Marengo Architektura Wnętrz zajmuje się kompleksowym przygotowaniem projektu z zakresu aranżacji wnętrza. Projektanci wnętrz w krakowskiej firmie starają się zapewnić każdemu, nawet najbardziej wymagającemu, klientowi dostęp do najwyższej jakości elementów wykończenia oraz satysfakcję wynikającą zarówno ze współpracy jak i efektu końcowego.

W ramach współpracy możesz zgłosić się do firmy Marengo Architektura Wnętrz, aby wykonano projekt domu, mieszkania, loftu, biura, apartamentu czy lokalu użytku publicznego. Caly proces projektowania wykonywany jest w ścisłej współpracy z klientem, a dodatkowo gwarancją satysfakcji jest fakt, iż kadra pracowników posiada odpowiednie kwalifikacje związane z aranżowaniem wnętrz. Pod adresem marengo-architektura.com znajdziesz wszelkie niezbędne informacje, jakie przydadzą Ci się do skontaktowania z firmą.

Dodano: 21-02-2018

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman


WWW: http://marengo-architektura.com

oś. Avia 3, 31-877 Kraków

Tel: 696 011 302

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Projektanci wnętrz krakówProjektanci wnętrz z Marengo w Krakowie to fachowcy w każdym calu. Wykonali dla mnie projekt domu i aranżacji wnętrza taki jaki sobie wymarzyłam. Mogłam liczyć również na wiele pomysłowych sugestii w kwestii wizualnych i technicznych rozwiązań.


Ocena 4

W Okolicy