Leczenie żylaków Poznań

Opis:

W Poznaniu działa klinika, która oferuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Mogą się do niej wybrać osoby pragnące skorzystać z chirurgii plastycznej. Działa w niej zespół specjalistów. Oferta poznańskiej kliniki obejmuje leczenie żylaków. Stosowana w niej nowoczesna metoda daje pożądane efekty. Specjalista proponuje laserowe wycięcie żylaków i usunięcie ich za pomocą ablacji termicznej. Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem. Na wizytę można umówić się drogą mailową lub telefoniczną. Dane do kontaktu udostępniono na stronie internetowej kliniki.

Do laserowego leczenia żylaków stosowany jest nowoczesny sprzęt. Zapewnia on precyzje wykonywanych czynności. Ablacja termiczna umożliwia usunięcie żylaków w sposób bezinwazyjny. Zabieg ten jest bezbolesny.

Warto zapoznać się z pełną ofertą kliniki. Obejmuje ona również m.in. podniesienie brwi, korektę nosa, lifting twarzy, labioplastykę, powiększenie biustu i plastykę brzucha. Cennik usług udostępniono na stronie klinikazlotowska.pl.

Dodano: 20-11-2021

Klinika Złotowska dr Kubasik


WWW: https://klinikazlotowska.pl/

Złotowska 63, 60-189 Poznań

Tel: 607229933

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Leczenie żylaków PoznańNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W Okolicy