Grafolog - Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o

Opis:

Czym zajmuje się grafolog, wie prawie każdy, lecz nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest jego praca. Z usług grafologów korzystają zarówno sądy, prokuratury, kancelarie prawne jak i różnego rodzaju podmioty gospodarcze. Na podstawie analizy pisma można określić bardzo wiele cech osobniczych piszącego, takich jak zmiany starcze, różnego rodzaju uzależnienia od środków psychotropowych czy alkoholu. Biegły grafolog jest w stanie potwierdzić autentyczność dokumentów, podpisów i pieczątek i wiele innych rzeczy.

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych ze strony analityks.com.pl ma w swoim gronie doskonałych grafologów, których ekspertyzy często pomagają sądom w podjęciu decyzji w różnych sprawach, zarówno cywilnych, jak i karnych. Opierając się na analizie porównawczej pisma i badaniom dokumentów na nowoczesnym sprzęcie, grafolodzy sporządzają merytoryczne opinie, a także tablice poglądowe. 

Dodano: 10-11-2017

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o


WWW: https://www.analityks.com.pl

Grunwaldzka 6, 60-780 Poznań

Tel: 694 49 70 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Grafolog - Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.oBiegły grafolog z Analityks pomógł mi w w sprawie o podział majątku. Przeprowadzona przez niego analiza okazała się kluczowym dowodem w sprawie.


Ocena 3

W Okolicy