http://funfutbol.pl/ | Treningi piłki nożnej dla dzieci olsztyn

Opis:

Warto zachęcać dzieci do aktywnego wypoczynku po szkole czy przedszkolu. Najwięcej dzieci garnie się do pływania i do piłki nożnej, ale ile kosztują takie zajęcia pozalekcyjne? Treningi piłki nożnej dla dzieci w Olsztynie to koszt ok. 100 złotych od osoby. To wcale niedużo, zważywszy na to, że Twoje dziecko, zamiast przesiadywać przed komputerem, zacznie więcej się ruszać, bo zajęcia proponowane w szkółce piłkarskiej wciągają tak, że dzieci nie mogą doczekać się kolejnych treningów.

Zanim się zdecydujesz zapisać dziecko na Funfutbol, możesz najpierw zapisać dziecko online na darmowy trening pokazowy, po którym Twoje dziecko na pewno wróci zadowolone. Jak to zrobić, dowiesz się na funfutbol.pl. Tam też dowiesz się, że zajęcia w szkółce odbywają się w grupach wiekowych pod opieką doświadczonych trenerów, treningi są dopasowane do wieku i możliwości dzieci.

Dodano: 13-09-2018

FunFutbol


WWW: https://funfutbol.pl/

Murzynowskiego 20, 10-684 Olsztyn

Tel: 515295131

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://funfutbol.pl/ | Treningi piłki nożnej dla dzieci olsztynZajęcia w FunFutbol okazały się strzałem w dziesiątkę! Nasz synek w końcu ruszył się do aktywności sportowej i oderwał się od grania na tablecie. Ponadto chętnie tam uczęszcza - widać, że instruktorzy mają odpowiednie podejście do dzieci.


Ocena 3

W Okolicy