Ugoda z bankiem w sprawie kredytu frankowego • Franknews.pl

Opis:

Wydawca Law Support Marta Piotrowska-Kubańska stara się odpowiadać na dostrzegane potrzeby rynkowe, zwłaszcza te widoczne wśród osób mających problemy ze spłatą zadłużenia we frankach szwajcarskich. Publikacje online są oparte na sprawdzonych informacjach oraz aktualnej podstawie prawnej. Przedstawiane w ich treści narzędzia i rozwiązania są opisane prostym, zrozumiałym nawet dla laików językiem.

Serwis, jaki prowadzi wydawca, zrzesza również kancelarie prawne, które specjalizują się w pomocy frankowiczom. Korzystając z takiego wsparcia, można rozpocząć z instytucją finansową negocjacje, których wynikiem może okazać się oczekiwana ugoda z bankiem w sprawie kredytu frankowego lub też całkowite umorzenie zadłużenia.

Na liście zrzeszonych kancelarii znajdują się biura mające siedzibę w wielu polskich miastach. W serwisie można znaleźć także informacje, jak należy sprawdzać wiarygodność prawników, zwłaszcza tych ogłaszających się online jako znawcy przepisów w zakresie kredytów w obcej walucie.

Dodano: 20-09-2022

Franknews.pl


WWW: https://www.franknews.pl

, -

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ugoda z bankiem w sprawie kredytu frankowego • Franknews.plNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W Okolicy