Poznań trener personalny | http://ar-fiz.com/

Opis:

AR-FIZ to miejsce, gdzie można poddać się nie tylko skutecznym masażom i usługom fizjoterapeutycznym, ale również znajdziesz tu pomoc trenera personalnego. Oferta opiera się o konsultacje i ćwiczenia z doświadczonym trenerem, który dostosuje intensywność, czas i rodzaj wysiłku fizycznego do potrzeb i zdrowia klienta. Poznański trener personalny z pewnością spełni wszelkie oczekiwania, ze względu na liczne i udane współprace już od wielu lat.

Dzięki wyborowi trenera osobistego, można znacznie skuteczniej i szybciej uzyskać wymarzoną sylwetkę. Zajęcia prowadzone są w klubie Platinum, jednak na życzenie klienta, trener dojedzie do każdego innego klubu na terenie Poznania. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zdecydowania się na współpracę z profesjonalnym trenerem. Oferta kierowana jest do każdego mieszkańca Poznania okolic.

Dodano: 26-09-2017

AR-FIZ


WWW: http://ar-fiz.com/

Przybyszewskiego 44A, 60-101 Poznań

Tel: +48 501 484 316

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Poznań trener personalny | http://ar-fiz.com/Byłem tam i ćwiczyłem z trenerem personalnym przez parę miesięcy i muszę przyznać, że to chyba najlepsza forma ćwiczeń.


Ocena 5

W Okolicy