Aerograf • AGTOM s. z o.o.

Opis:

W wolnych chwilach poświęcasz się modelarstwu? Twoja przygoda jest dla Ciebie niezwykle ekscytująca, jednak jeszcze nie do końca opanowałeś wszystkie techniki pracy? Nie martw się na zapas i już teraz zajrzyj na stronę internetową agtom.eu. Samodzielnie składane modele to powód do dumy, ale też okazja do tego, by odpocząć, zrelaksować się czy poćwiczyć umiejętności manualne.

Składanie modeli odbywa się w kilku etapach, a ostatnim z nich jest ozdabianie gotowych już obiektów. Można użyć do tego naklejki czy pomalować obiekt pędzlem, jednak najwygodniejszą i najbardziej profesjonalna opcją jest zastosowanie aerografu. Aerograf to nic innego jak pistolet, który rozprowadza cienką warstwę lakieru po modelu. Jest to bez wątpienia najbardziej precyzyjne narzędzie do ozdabiania modeli, które, często, mają drobne, malutkie elementy. Sklep internetowy Agtom oferuje najwyższej jakości aerografy rozmaitych firm, które cieszą się popularnością wśród zaawansowanych modelarzy.

Dodano: 28-12-2017

AGTOM s. z o.o.


WWW: https://agtom.eu

Władysława Jagiełły 6, 31-711 Kraków

Tel: 12-356-56-78

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Aerograf • AGTOM s. z o.o.Każdy zapalony miłośnik modelarstwa wie, że nie ma większej satysfakcji niż poskładanie wieloelementowego modelu ^^ Co do aerografów, nie wiem, czy są one niezbędne, ale na pewno bardzo się przydają :D


Ocena 5

W Okolicy