Poradnia psychologiczna dla dzieci poznań

Nie każdy człowiek nadaje się do zawodu psychoterapeuty. Trzeba być bardzo zdrowym emocjonalnie i wewnętrznie, aby nie zaburzyć procesów terapeutycznych swoimi skrzywieniami. Dodatkowo, konieczny jest wysoki stopień empatii oraz wysoko rozwinięta umiejętność słuchania.

Udając się na terapię, warto mieć świadomość, że psycholog nie jest złotą rybką, ani wróżką, która spełni nasze życzenia szybko i bezboleśnie. Sukces terapii zależy w znacznym stopniu od zaangażowania pacjenta, regularnego uczestnictwa w sesjach, podjęcia dialogu z terapeutą na temat istotnych problemów.

Jeżeli potrzebna nam akurat poradnia psychologiczna dla dzieci w Poznaniu, zrobimy słusznie, decydując się na konsultacje w gabinecie psycholog Magdaleny Lange-Rachwał. Ta specjalistka pomogła już wielu rodzinom. Więcej informacji znajdziemy na stronie psycholog-dladziecka.pl.

Dodano: 23-09-2017

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał

WWW: http://www.psycholog-dladziecka.pl

Ratajczaka 35, 61-816 Poznań

Poradnia psychologiczna dla dzieci poznań

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.