Coach gdańsk | Pomorskie Centrum Coachingu Magda Walczak

To, co można zauważyć, to to, że coraz więcej osób jest zainteresowanych coachingiem. Dzisiaj coaching wykorzystuje się, by łatwiej było realizować cele zawodowe i osobiste. Pomorskie Centrum Coachingu to jedno z tych miejsc, które oferuje pomoc coacha. Proces coachingowy rozpoczyna się od wyznaczenia celu. Kolejne sesje mają na celu uświadomienie potencjału drzemiącego w kliencie. Dobry coach w Gdańsku pomoże Ci dowiedzieć się więcej o sobie samym i zaplanuje razem z Tobą plan realizacji danego celu.

Ponadto, Pomorskie Centrum Coachingu w swojej ofercie ma także szereg różnych szkoleń biznesowych, które są organizowane w firmie klienta. W ofercie można znaleźć szkolenia z zakresu:

• zarządzania konfliktem,
  • radzenia sobie ze stresem,
  • kreatywnego rozwiązywania problemów.

Dzisiaj dużą wagę przykłada się do kreatywności, dlatego zadbaj o to, by Twoi pracownicy także przeszli to szkolenie.

Dodano: 21-12-2017

Pomorskie Centrum Coachingu Magda Walczak