Szafa biurowa sbm 203

Opis:

Archiwizacja dokumentów w biurze pozwala na stworzenie uporządkowanej przestrzeni. Niektóre akta muszą być składowane przez pewien czas, szczególnie dotyczy to dokumentów finansowych, po które zawsze może zgłosić się inspekcja skarbowa. Meble, w których składuje się tego typu dokumenty, powinny być więc solidne i dawać jak najwięcej optymalnej przestrzeni.

Tego typu umeblowanie oferuje firma MELMET, która od 2009 roku rozwija swoją działalność, oferując klientom z Polski i innych krajów Europy solidne szafki i inne meble metalowe. Jednym z flagowych produktów tego przedsiębiorstwa jest szafa biurowa SBM 203, której drzwi dodatkowo mają zamek, dzięki czemu można ograniczyć osobom niepowołanym dostęp do dokumentów. Mebel ten został stworzony z solidnej blachy stalowej. Posiada też wygodne i możliwe do ustawienia w różnych konfiguracjach półki. Odpowiednie wymiary gwarantują idealną pojemność.

Firma ta oferuje też tę szafkę w dwóch innych wariantach – o większej pojemności. Oprócz biurowych, w ofercie widnieją też meble warsztatowe i socjalne. Warto więc odwiedzić jej stronę internetową.

Dodano: 25-07-2019

MELMET Zbigniew Jan Grabarski


WWW: https://melmet.com.pl/

Dębowa Łęka 9, 67-400 Wschowa

Tel: +48698611668

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szafa biurowa sbm 203Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W Okolicy