Zajęcia z robotyki

Opis:

Wiele dzieci dałoby mnóstwo, by zbudować własnego robota. W końcu łączy to fantazje z ich ulubionych filmów i bajek z atrakcyjnymi nowinkami, które maluchy uwielbiają. A gdyby była możliwość, by zorganizować zajęcia z robotyki?

Otóż ona istnieje! Warsztaty takie bowiem mogą być przygotowane przez specjalistów z firmy GO4ROBOT. Do prezentacji tej niezwykłej nauki i edukowania najmłodszych w zakresie fizyki, matematyki, konstruowania i programowania, instruktorzy wykorzystują specjalne zestawy klocków Lego MindStorms. Pozwalają one na zbudowanie robota i zaprojektowanie jego funkcji! Jest to więc świetna gratka dla miłośników science-fiction, a także nowinek technologicznych.

Przede wszystkim jednak to doskonały sposób na zaszczepienie w maluchach pasji do nauk ścisłych. Dzięki poznawaniu tego świata i rozwijaniu umiejętności z jego obrębu być może kiedyś zostaną zdolnymi wynalazcami lub informatykami? To zaś branże, które będą się cieszyły coraz większym zainteresowaniem na rynku pracy. Tego typu warsztaty więc mogą okazać się dobrym początkiem rozwoju zawodowego dziecka.

Dodano: 26-06-2019

GO4Robot Sp. z o.o.


WWW: https://go4robot.pl/

Winogrady 89, 61-659 Poznań

Tel: +48 668 115 750

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zajęcia z robotykiNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W Okolicy